Náš tým

Náš tým spolu úzce spolupracuje, kde společně komunikuje při těžších nebo složitějších zraněních. S vaším souhlasem může mít váš hlavní fyzioterapeut ještě dalšího fyzioterapeuta, který potvrdí nález během vašeho léčebného sezení, nebo vás v případě potřeby doporučí ke specializovanější léčbě nebo vyšetření. Naším cílem je, aby vám bylo lépe; a v některých případech jsme přesvědčeni, že nejlepším přístupem je, aby všichni naši lidé pracovali, aby vám pomohli. Naše zkušenost je taková, že tento přístup účinně řeší váš stav a nebo vám pomáhá se rychleji zotavovat.

Náš sjednocený postoj pokrývá oblasti ortopedie, neurologie a rehabilitace.

  • ORTOPEDICKÝ LÉKAŘ: Náš ortopedický lékař je odborníkem na diagnostiku a léčbu pohybového aparátu. Pomůže vám učinit informované rozhodnutí a poskytne specializovanou péči důkladným vysvětlením rehabilitačních postupů, úzce s vámi spolupracuje od první konzultace až po uzdravení.
  • NEUROLOGICKÝ LÉKAŘ: Náš neurolog provede bezbolestné neurologické vyšetření, aby vyhodnotil jakékoli pohybové a funkční problémy způsobené onemocněními nebo poraněními nervového systému. To se provádí pomocí nástrojů, jako jsou penlight, oftalmoskop, reflexní kladivo a tuner. Rozsah vyšetření závisí na mnoha faktorech, včetně určení hlavní příčiny zdravotního problému pacienta, věku a stavu pacienta.
  • REHABILITAČNÍ LÉKAŘ: Naši rehabilitační lékaři poskytují péči pacientům trpícím chronickými a akutními bolestmi pohybového aparátu. Většina případů je spojena s bolestí zad, páteře a nosných kloubů. Poskytujeme komplexní ambulantní rehabilitační péči založenou na znalostech léčebných postupů, včetně aplikace moderních přístrojů.

MUDr. Filip Caisberger

Lékař - neurolog
v Reha centru CZ působím od roku 2019 jako ambulantní lékař neurologické péče a odborný zástupce. Souběžně vykonávám profesi neurologa ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Mezi mé zájmy patří sport, čtení a relaxace v přírodě.

MUDr. Lenka Smetanová

Lékařka
Vykonávám povolání jako lékařka. Mám 27letou praxi v Odborná způsobilost v rehabilitaci a v dětském lékařství. Nyní pracuji 2,5 roku jako primářka nově otevřené lůžkové následné rehabilitace v nemocnici v Semilech. Zároveň jsem pracovala jako dlouhodobá pěstounka pro děti s handicapem. Vychovala jsem 1 pěstounské a 2 své děti. Věnuji se zahradě, cestování a výtvarnému umění. Jako koníčka mám poslední roky malování.

Vladimír Pojdák Dis.

Fyzioterapeut
IJako fyzioterapeut působím již 15 let, během kterých jsem se stal vedoucím fyzioterapeutů v Náchodské nemocnici a následně se vrátil zpět do cvičebny, aby jsem se mohl věnovat opět plně svému řemeslu. Mezi záliby patři moje práce, sport zejména kolo a turistika, někdy i na větších kopečcích.

Mgr. Kristýna Bartoňková

Fyzioterapeutka

Lucie Preinigerová

Fyzioterapeutka, Gynekogická Fyzioterapie
Nabízí také gynekologickou fyzioterapii. Jedná se o fyzioterapii Mojžíšova metoda.

Mgr. Filip Mráz

Fyzioterapeut

Petra Mačí

Sestra (asistence přístrojové léčby)

Hana Fadrhonsová

Masérka

Renata Voslařová

Recepční

Veronika Nekolová

Recepční