Předoperační a pooperační rehabilitace

Post-Surgery-Rehabilitation-in-Hradec-Kralove.jpg

Předoperační rehabilitace

Předoperační rehabilitace vám pomůže jak jen to je možné před operací zlepšit Váše pooperační zotavování. Kromě toho budete rozumět běžné terapeutické praxi, která bude následovat po operaci.

V důsledku měsíců bolesti a snížené aktivity vedoucí k chirurgickému zákroku se svaly oslabují a zhoršuje se chůze, rovnováha a tolerance cvičení. Doporučujeme, abyste se před operací zúčastnili speciálně předepsaného rehabilitačního programu, abyste zvýšili svalovou sílu a snížili pravděpodobnost, že před propuštěním domů po operaci budete potřebovat delší hospitalizaci. U pacientů podstupujících předoperační fyzioterapii jsme dosáhli fantastických výsledků v přímém srovnání s pacienty se stejnými podmínkami, které neprováděly předoperační fyzioterapii.

Pooperační rehabilitace

Naši fyzioterapeuti se budou snažit vyhnout se případným komplikacím po operaci a také vás povedou k co nejrychlejšímu a nejbezpečnějšímu návratu k plné funkčnosti. Rehabilitace je pro každou operaci jiná, ale obvykle zahrnuje postupný posilovací program a specifické praktické postupy k obnovení správné pohyblivosti kloubů a svalové flexibility.

Budeme s vámi úzce spolupracovat na stanovení konkrétních cílů rehabilitačního programu, které se budou lišit v závislosti na vašich potřebách – ať už jde o návrat ke sportu na vysoké úrovni, nebo jednoduše o splnění vašich každodenních povinností.

Běžné operace vyžadující předoperační a pooperační rehabilitaci